WYBORY 2017/2018

Tegoroczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego odbyły się 14 września 2017r. Komisja skrutacyjna w składzie: Agnieszka Jaborowska (kl.IIG), Wiktoria Bomba ( kl.IIG) podliczyła głosy. Oddanych zostało 192 głosy, wszystkie ważne. O miejsce w Radzie SU 2017/2018 walczyło 24 kandydatów z klas IV-VII oraz II i IIII gimnazjum.

W drodze demokratycznych wyborów do Rady Samorządu weszło 8 kandydatów z największą liczbą głosów:

Mazur Mateusz ( VIA), Gonerka Anna (GIM IIIA), Zambrzycki Patryk( GIM IIIA) ,Laskowski Michał( GIM IIA), Zenka Damian ( GIM IIB), Przybył Eliza ( VIIA), Norbert Doniecki ( VIIB), Kubka Julia ( VIB).

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej.

Przewodniczącą szkoły została  Anna Gonerka - kl. III A