Zobacz prezentację zdjęć

Nadanie imienia Jana Pawła II  naszej szkole

Udział naszych uczniów w koncercie Dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II - Kielce 2009 r.

X Jubileuszowa Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana   Pawła II.

XI Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

Wydarzenia z życia szkoły związane z naszym patronem

1. Pielgrzymka 52 naszych uczniów do Częstochowy w dniu 5.10.2011 r. - XI  Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana   Pawła II.

2. „Wstańcie, chodźmy…” Ogólnopolski Konkurs o Janie Pawle II Aleksandra Majchrzak, uczennica Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Fałkowie zdobyła wyróżnienie w kategorii literackiej.

3.  Pielgrzymka 61 naszych uczniów do Częstochowy w dniu 6.10.2010 r. - X Jubileuszowa Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana   Pawła II.

4.  2 października 43 uczniów wraz z Pocztem Sztandarowym uczestniczyło we Mszy św. na Jasnej Górze w ramach VIII Pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

5. 16 października z okazji Dnia Papieskiego cała społeczność szkolna wzięła udział we Mszy św. odprawionej przez proboszcza parafii w Fałkowie ks. Andrzeja Gawrysia.

6. Młodzież pod opieką p. M. Kęsik i p. P. Gonerki przygotowała montaż słowno-muzyczny poświęcony Patronowi szkoły.

7. Uczennice kl. III a: Martyna Domańska i Sonia Hajduk wzięły udział w III edycji ogólnopolskiego konkursu form literackich „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”, organizowanego pod honorowym patronatem: J. E. ks. Arcybiskupa Józefa Michalika, Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Przemyśla.

8. Uczennice pisały prace na temat: ”Czas wolny w życiu lub nauczaniu Jana Pawła II-wzorem dla moich form rekreacji”. Martyna Domańska zdobyła I miejsce, a Sonia Hajduk została wyróżniona. Opiekę nad pracą uczennic sprawowała p. M. Kęsik..

9. 24 października 41 uczniów miało możliwość obejrzenia w kinie Moskwa w Kielcach fabularyzowanego dokumentu świadczącego o życiu Jana Pawła II „Świadectwo” powstałego na podstawie książki pod tym samym tytułem.

10. IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Patronie Janie Pawle II.

11. W ramach eliminacji szkolnych przeprowadzonych w miesiącu lutym do II etapu konkursu (etap regionalny) zakwalifikowało się dwóch uczniów: Aleksandra Majchrzak kl. i Krzysztof Stefański kl. I c. Etap II odbył się dnia 23 marca, podczas którego uczniowie pisali test sprawdzający wiedzę z zakresu życia oraz pielgrzymek do Polski  Jana Pawła II.

12. Udział w koncercie "Dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II" - Kielce 2009 r. - młodzież naszego gimnazjum przygotowała oprawę liturgiczną Mszy Św., którą celebrował ordynariusz Diecezji Kieleckiej Bp. Kazimierz Ryczan.

Koordynatorzy:

Małgorzata Kęsik