Zdrowe odżywianie

W grudniu klasy Ia ,Ib ,IIa ,IIb ,IIIa ,IIIb brały udział w projekcie : „Europejskiego kodeksu walki z rakiem”

Uczniowie brali udział w zajęciach propagujących zdrowe odżywianie oraz uświadamiających , w jaki sposób ich styl życia wpływa na otyłość. Zostali oni zapoznani z informacjami dotyczącymi racjonalnego odżywiania się , poznali tajniki zdrowego trybu życia oraz jego wpływ na swoje zdrowie. Nauczyciel prowadzący p. Beata Delowska przedstawiła uczniom , w jaki sposób można obliczyć wskaźnik BMI oraz dlaczego ruch ma tak istotny wpływ na przeciwdziałanie otyłości. Podczas zajęć uczniowie stworzyli plakaty propagujące zdrowy styl życia ,które zostały zaprezentowane na korytarzu. Przebieg zajęć obrazują zdjęcia zamieszczone poniżej: