Mikołajkowo - Edukacyjny wyjazd do kina

W dniu 8.12 (piątek) 98 uczniów z klas VII oraz II i III gimnazjum wraz z wychowawcami (p. Marzeną Kuzdak, p. Iwoną Błońską, p. Katarzyną Chudą, p. Anną Barańską, p. Małgorzatą Kęsik, p. Hubertem Szymczykiem oraz panią z-ca Dyrektora Agnieszką Lipską) udało się do Multikina Kielce na projekcję filmu "Najlepszy". Film opowiada autentyczną historię młodego człowieka, który pokonuje swoista drogę prowadzącą z piekła do nieba. Film totalnie warty obejrzenia zostawił trwały ślad w umysłach młodych ludzi. Gorąco polecamy!

Przed projekcją odbyła się pogadanka profilaktyczna z przedstawicielem Policji Kielce na temat" "Dopalacze kradną życie". Temat prelekcji był ściśle związany z tematyką filmu: uzależnieniem od narkotyków i środków odurzających.

Dzień, mimo tego iż normalnych lekcji nie było można twierdzić iż wniósł ogromnie dużo w wychowanie i postrzeganie świata przez naszych uczniów.